На Полтавщині квартирантки винесли срібла з орендованої квартири на 14 тисяч

Студентки зізналися, що викрали столове срібло: частину здали в ломбард, решту — продали на ринку

Після здачі в оренду кімнати трьом студенткам місцевого навчального закладу, 62-річна власниця будинку недорахувалась срібних столових приборів на суму близько 14 тисяч гривень. Про це повідомили у Миргородському відділу поліції.

До Миргородського відділу поліції з повідомленням про вчинення крадіжки «столових приборів» — звернулась 62-річна місцева пенсіонерка.

Слідчо-оперативній групі жінка повідомила, що за її відсутності з кімнати будинку зникли вироби зі срібла вагою понад кілограм: ножі, ложки та виделки.

Володимир Река, начальник Миргородського відділу поліції розповів:

— З’ясувалось, що заявниця іншу кімнату свого житла здавала в оренду студенткам місцевого навчального закладу. Під час бесіди з поліцейськими дівчата зізнались, що за відсутності господині викрали срібні столові прибори з її кімнати. Частину викраденого здали до ломбарду, іншу частину продали незнайомому чоловіку на ринку Миргорода.

За фактом крадіжки в Миргородському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена групою осіб).

Санкція даної статті передбачає максимальний термін покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»