На Полтавщині дівчинка втекла з дому через побиття

У Плішивці під Гадячем 10-річна дівчинка зникла з дому.

Про зникнення дочки в поліцію повідомила мати. Згодом до пошуків приєдналися працівники служби у справах неповнолітніх, односельці та рідні зниклої дитини.

“Шукали всюди, прочісували кожен куточок в селі”, – розповів виданню Bazar-Media Віталій Луценко, сільський голова. “Зазирали в колодязі, поблизу річки, шукали її сліди, кричали. Чим довше шукали, тим страшніше ставало. Її знайшов дільничний інспектор поліції. На щастя, з дитиною все добре, якщо не брати до уваги її психоемоційний стан. Зараз вона знаходиться в лікарні під наглядом. На питання, чому пішла з дому, відповідає, що набридло терпіти постійні побиття “.

За словами сільського голови, сім’я в селі вважається неблагополучною: мати зловживає спиртним, батька також характеризують не з кращого боку. До того ж, це не перша спроба дівчинки втекти з дому. Виконком сільської ради вже ухвалив рішення направити клопотання до служби у справах дітей про позбавлення батьківських прав. Поки дівчинку відправлять в Полтавський «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».