На Полтавщині чоловік отримав умовний термін за зберігання гвинтівки та 1200 набоїв

Котелевський райсуд дав рік умовного терміну чоловіку, у якого під час обшуку вилучили набої та гвинтівку Мосіна

5 квітня 2017 року Котелевський райсуд виніс вирок 64-річному Григорію Пустовіту. Чоловік отримав рік умовно, за зберігання гвинтівки Мосіна та 1250 набоїв.

21 лютого правоохоронці провели обшук у будинку Пустовіта де й вилучили зброю.

Цікаво, що при затриманні, прес-служба ГУНП повідомляла, що у Григорія Пустовіта вилучили гвинтівку Мосіна, 1200 набоїв та протитанкову гранату. Проте в тексті ухвали по цій справі, мова йде лише про гвинтівку та набої до неї. Куди поділися граната та глушник для нарізної зброї — невідомо. Також, зауважимо, що за результатами експертизи, більшість набоїв виявились непридатними для стрільби.

Граната, яку знайшли під час обшуку | Фото: npu.gov.ua Граната, яку знайшли під час обшуку | Фото: npu.gov.ua

Слідство встановило, що Григорій Пустовіт знайшов зброю та набої у 2014 році під с. Більськ Котелевського району. Саме під цим селом, чоловік, за версією слідства, за допомогою металошукача шукав металобрухт. Варто зауважити, що під Більском є місця поховання скіфів, тому ми маємо сумніви, що чоловік шукав там саме металобрухт.

Після проведення обшуків, чоловік уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, яку й затвердив Котелевський райсуд. Враховуючи цю угоду, суддя Павло Цвітайло виніс Григорію Пустовіту вирок — рік умовного терміну.

Нагадаємо, що 26 жовтня Лубенський райсуд присудив умовний термін Сергію Павлику, якого правоохоронці затримали з автоматом Калашнікова та 1400 патронами.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»