На Полтавщині чоловік намагався задушити контролера з обленерго

В Гадяцькому районі чоловік вдарив та намагався душити жінку-контролера, яка прийшла знімати покази з лічильника. Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

Суд з’ясував, що 12 грудня минулого року до підсудного у двір прийшла контролерка. Між ними виник конфлікт, після чого чоловік наніс один удар кулаком правої руки по її правій руці, а також стис рукою шию. Експерти кваліфікували отримані потерпілою травми, як легкі тілесні ушкодження.

У ході судового розгляду, обвинувачений не визнав своєї вини у вчиненні кримінального правопорушення, суду дав показання, що того дня він знаходився у своєму господарстві, куди прийшла контролерка перевіряти показники лічильника по світлу. Коли він у неї запитав, чому переплачує кошти за світло, вона відповіла нецензурно, після чого зняла показники лічильника і пішла з господарства. При цьому, стверджує, що травм він їй не завдавав.

Натомість потерпіла розповіла, що того дня у неї був плановий обхід в селі Березова Лука Гадяцького району Полтавської. Підійшовши до подвір’я підсудного, він став висловлюватися в її адресу нецензурною лайкою, був агресивно налаштованим, а коли вона зайшла на подвір’я, він наніс їй удар в обличчя, потім став рукою душити за шию та наніс удар другою рукою по її руці, погрожуючи при цьому розправою. Після цього вона втекла з його господарства та вибігши за подвір’я зателефонувала своєму начальнику, а вже у сусідки зателефонувала до поліції та до свого чоловіка з проханням забрати її.

З’ясувавши всі обставини, суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень на користь держави.