На Полтавщині 19-річний хлопець отримав 11 років тюрми за вбивство лопатою

За вбивство односельця 19-річного жителя с. Приліпка Козельщинського району Дмитра Огіренка засудили до 11 років

Працівники прокуратури Полтавської області підтримали державне обвинувачення в суді щодо жителя Козельщинського району, який у листопаді 2016 року жорстоко вбив свого односельця. Вироком Комсомольського міського суду зловмисника, який убив та викрав майно свого односельця, засуджено до 11 років позбавлення волі. Про це повідомив прокурор Володимир Живило.

Дмитро Огіренко Дмитро Огіренко

— Зазначену особу засуджено ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України. Проте обвинувачений не згоден із вироком суду і оскаржив його до вищої інстанції, — сказав прокурор.

Згідно з даними реєстру судових справ, 25 листопада 2016 року у с. Приліпка Козельщинського району після спільного розпиття спиртного 19-річний Дмитро Огіренко наніс своєму 42-річному односельцю не менше 17 ударів кулаком та дерев’яною палицею. А коли потерпілий впав на землю, він вдарив його 13 разів ще й лопатою. Після цього молодик дістав із кишені вже мертвого односельця 20 гривень та мобільний телефон, вартістю 1,7 тис. грн.

У 2015 році Хорольський райсуд визнав засудив до 11 років тюрьми 24-річного Валерія Силку, який вбив 80-річну бабусю та вкрав в неї 23 гривні.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»