На перетині трас Полтава — Олександрія та Київ — Харків — Довжанський з’явиться дворівнева розв’язка

2 березня у Києві відбулася зустріч голови Полтавської ОДА Валерія Головка та начальника Служби автодоріг області Володимира Трояновського з керівником Укравтодору Славоміром Новаком. Під час неї обговорили ключові питання розвитку дорожньої інфраструктури Полтавщини. Зокрема, проект реконструкції автодороги Київ — Харків — Довжанський в межах Полтави.

Згідно з документом, на перетині трас М-03 Київ — Харків — Довжанський та М-22 Полтава — Олександрія планується побудова сучасної дворівневої розв’язки. Керівник Служби автодоріг Полтавщини Володимир Трояновський продемонстрував присутнім відео, як буде виглядати проект після втілення у життя.

Йшлося на зустрічі і про ремонт ділянки М-22 від Полтави до Кременчука, який фахівці-дорожники мають завершити цьогоріч. Ще одним важливим питанням стало обговорення проекту будівництва мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко відзначає, що тут важлива як технічна, так і екологічна складова:

— Якщо є необхідність, за екологічними нормами, розвантажити Кременчук, то я підтримую Укравтодор щодо будівництва за межами міста, де отримаємо економію і по коштах, і по часу.

Зустріч в Укравтодорі Зустріч в Укравтодорі

Володимир Трояновський демонструє проектну документацію Володимир Трояновський демонструє проектну документацію

Валерій Головко, Славомір Новак та його радник Олександр Кава Валерій Головко, Славомір Новак та його радник Олександр Кава

Начальник Служби автодоріг Полтавщини, у свою чергу, розповів про тендерні закупівлі, які цьогоріч проведе організація. Наразі оголосили кілька лотів. Серед них — середній ремонт ділянки траси М-22 Полтава — Олександрія, будівництво шляхопроводу через залізницю на трасі Р-52 Дніпропетровськ — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка та зведення транспортної розв’язки на перетині Р-52 та М-22. Загалом, Служба планує провести вдвічі більше закупівель. Частину коштів для проведення торгів хочуть отримати з обласного бюджету. Це питання депутати мають проголосувати на сесії Полтавської облради, що відбудеться 6 березня.

Усі тендери, наголошує Володимир Трояновський, будуть прозорими та публічними, адже пройдуть через систему електронних закупівель ProZorro. А в разі, якщо всі закупівлі відбудуться своєчасно, роботи на вказаних об’єктах можуть розпочати вже у травні.

Під час зустрічі Під час зустрічі

Відзначив керівник САД Полтавщини і затвердження Урядом проекту будівництва об’їзду Полтави довжиною 4,3 км:

— Ми вдячні Кабміну, адже довго до цього йшли. Це дуже важливий проект, який входить у трійку лотів (разом з будівництвом обходів с. Красногороівка та Покровська Багачка — Авт.), котрі профінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

Голова ж Укравтодору Славомір Новак не приховує: йому до вподоби ініціативність фахівців Служби автодоріг та керівництва області, які спільно вирішують важливі питання дорожньої галузі Полтавщини.

Прес-служба Служби автомобільних доріг Полтавської області