На перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна працівники «Полтававодоканалу» ремонтують каналізацію

Днями на цьому місці стався провал на каналізаційній мережі. Близько 15-ти метрів залізобетонних труб тут замінюють на сучасні, пластикові.

Каналізаційна труба на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна прокладалася ще у 70-их роках минулого сторіччя. Термін її експлуатації вже вичерпано. Внаслідок цього сталося ураження участку труби сульфатно-газовою корозією.

– Наші працівники регулярно проводять перевірки каналізаційних люків та мереж по місту. На цьому місці виявили несправність. Тому розпочали ремонт зразу, доки ситуація не стала критичною, – розповів старший майстер з ремонту каналізаційних мереж «Полтававодоканалу» Григорій Гриценко.

Глибина залягання каналізаційної труби на цьому місці – 3 метри.

– Замінимо на нову, пластикову, діаметром 600 мм. Пластикові труби корозіям не піддаються. До того ж, їхній термін експлуатації значно більший, ніж залізобетонних, – пояснив майстер.

Ремонт каналізації на цьому місці дещо ускладнюється проляганням комунікацій інших установ.

– Тут поруч і теплотраса, і електрокабелі, і мережа «Полтавагазу». Усього – 6 комунікацій на ділянці 15 метрів. Ремонт розпочали лише після погодження з відповідними установами. Розкопка в цьому місці проводиться дуже обережно. Спочатку – екскаватором, а потім – вручну, – розповів Григорій Гриценко.

Ремонт каналізації на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна проводився під мокрим снігом, було сльотаво.

– Погода, звісно, не найкраща. Але це наша робота. Якими б не були погодні умови, для нас головне – працювати для наших споживачів, аби вони не відчували незручностей. Тож доки не відремонтуємо – працюватимемо і під дощем, і під снігом, і якщо буде морозно; роботи не припиняться, – поділився Григорій Гриценко.

За словами майстра, ремонт на цьому місці ускладнюється також активним рухом транспорту і пішоходів:

– Потік людей досить великий, тому під час ремонтних робіт треба бути дуже обачними й нам, й тим, хто може опинитися поруч, – зауважив майстер.

Прес-служба «Полтававодоканалу»