На парковці для інвалідів у Полтаві поставили Mersedes вартістю у мільйон

“Місця вільні!) хоча ще і ранок, але маємо надію що вони завжди будуть зайняті тими, хто їх найбільше потребує”, – написала Альона Гончаренко.

Проте вже пообіді обидва місця під знаками “Парковка для інвалідів” були зайняті. При цьому на жодному із автомобілів не було знаку, який вказував би, що його власник має інвалідність. Одна із автівок, припаркованих просто під знаком – Mersedes CLS 550. Звісно, не найбільш дороге авто у Полтаві, але у мільйон гривень така машина обійдеться.

Ми сфотографували автомобілі на парковці і зателефонували до патрульної поліції міста. Там нам повідомили, що виклик про паркування на місцях для інвалідів до них вже надійшов – незабаром на місце прибудуть патрульні поліцейські. Власника автомобіля спершу шукатимуть по базі данних. Якщо не знайдуть і не виявлять підтверджень, що авто належить особі із інвалідністю – машину можуть евакуювати.

– Може бути, що авто без знаку “Інвалід”, але водій, наприклад, привіз особу із інвалідністю. Якщо ж водій не має інвалідності і припаркувався із порушенням, то за частиною 5 статті 122 КУпАП щодо нього складуть протокол про адміністративне правопорушення, – пояснює інспектор патрульної поліції Марина Зінюха.

За паркування на місці, призначеному для водіїв із інвалідністю, водія можуть оштрафувати на суму від 1020 до 1700 гривень.