На Миргородщині у підприємця вилучили 250 ящиків фальшивої горілки та вина

У Миргородському районі підприємець виготовляв та продавав спиртову суміш як горілку та коньяк, а також реалізовував фальсифіковані цигарки

Співробітники прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками ГУ ДФС в області припинили незаконну діяльність із виготовлення та продажу підакцизних товарів, які становили загрозу життю та здоров’ю жителів Миргородського району. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Полтавської області Олександр Жигилій.

Під час санкціонованих обшуків у помешканні та 5 торговельних приміщеннях ФОПа із Миргородського району, правоохоронці вилучили:

  • фальсифіковані тютюнові вироби;
  • понад 250 ящиків із горілкою та вином;
  • 75 п’ятилітрових пластикових пляшок та 80 каністр зі спиртовою сумішшю.

Цигарки чоловік перепродував, алкоголь виготовляв в антисанітарних умовах. Реалізовував під видом горілки та коньяку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області за ч. ч. 1, 3 ст. 204 ККУ за процесуального керівництва прокуратури. Зараз правоохоронці документують протиправну діяльність підприємця.

Довідково: ч. 1, 3 ст. 204 КК України — незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року на Полтавщині правоохоронці вилучили 700 літрів фальсифікованого алкоголю, який група осіб виготовляла в антисанітарних умовах та продавала мешканцям Лубенського та Оржицького районів.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»