На Миргородщині троє чоловіків вкрали з поля тонну кукурудзи

На Миргородщині затримали трьох чоловіків, які намагалися вивезти з поля більше тонни кукурудзи

У Миргородському районі поліцейські охорони зупинили вантажівку, вщерть заповнену кукурудзою. Підозрілий автомобіль правоохоронці помітили під час огляду полів одного з сільськогосподарських підприємств. Затримані не змогли надати дозвіл на вивезення кукурудзи. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Полтавській області з посиланням на Управління поліції охорони в Полтавській області.

Об’їжджаючи поля, правоохоронці помітили автомобіль ГАЗель, який заїхав в поле з насадженнями кукурудзи і зупинився. Близько двох годин він простояв на місці не рухаючись. Коли почав рух, поліцейські зупинили його для перевірки.

У вантажному відсіку автомобіля лежали близько 50 мішків з качанами кукурудзи, а в салоні було троє невідомих. На питання правоохоронців, чи мають вони дозвіл на вивезення та транспортування вантажу, водій відповіді надати не зміг.

Про даний факт повідомили директора сільськогосподарського підприємства. Він приїхав на місце і підтвердив, що кукурудза з ГАЗелі відповідає сортам, посадженим на полях підприємства.

На місце події поліцейські охорони викликали слідчо-оперативну групу. За даним фактом проводиться перевірка.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»