На матч “Ворскли” із «Арсеналом» у Полтаві вже продали більше 10 тисяч квитків

На матч Ліги Європи між полтавською «Ворсклою» та лондонським «Арсеналом», який відбудеться 29-го листопада, продали вже більше 10 000 квитків. Про це повідомив керівник прес-служби футбольного клубу «Ворскла» Артем Лобанов. При цьому він зауважив, що пізніше буде відкритий продаж на бокові сектори і ціна на квитки туди буде нижчою, ніж на центральні трибуни. Нагадаємо, на гру зі «Спортінгом» квитки у ці сектори коштували 70 гривень. У продаж надійдуть іще кілька тисяч квитків. А всього на матчі очікують близько 16-17 тисяч уболівальників. Придбати квитки на гру можна через електронну форму на сайті “Ворскли” або у магазині “Fan&Play” на території стадіону.

Нагадаємо, після двох турів у груповому етапі «Ворскла» не має здобутих очок у своєму активі. Натомість лондонський «Арсенал» переміг у обох зустрічах. До гри із «Арсеналом» полтавська команда зіграє два матчі із «Карабахом» – 25-го жовтня на виїзді та 8 листопада вдома.

У першому домашньому поєдинку “Ворскла” впродовж усього матчу вигравала у “Спортінга”, але поступилася вже у доданий час.