На Леваді поєднали спорт і благодійність, щоб врятувати життя 9-річному хлопчику

7 вересня на бульварі Богдана Хмельницького організовують благодійний ярмарок та свято спорту. На ярмарку продають випічку, вироби художньої творчості, власну продукцію.

Кошти, виручені за реалізований товар, підуть на добру справу – лікування 9-річного мешканця Левада Артема Прохорова, який після операції із видалення пухлини головного мозку потребує лікування у Ізраїлі.

Цього разу організовує захід громадська організація «Горизонти країни». Як розповіла заступник голови організації Альона Харченко, цього разу організатори вирішили поєднати благодійність та спорт. До проведення свята долучились представники обласного управління молоді та спорту, які провели на святі ігри «Тато, мамо, я – спортивна сімя». Допомогли у проведенні заходу представники центру позашкільної освіти. Також у рамках спортивної частини свята для дітей влаштували турнір із бей-блейду, який зібрав кілька десятків юних учасників.

Також на різних локаціях розташовані «Дитяча планета» – для найменшенький, концертна зона, де виступають танцювальні, вокальні, циркові та навіть військово-спортивні колективи. Ще й зона майстер-класів – їх сьогодні близько двадцяти. Що приємно, сьогодні у заході беруть участь багато людей, які відгукнулися самі із пропозицією чимось допомогти, – розповіла Альона Харченко.

Нагадаємо, під час минулого благодійного ярмарку на Леваді організаторам за дві години вдалося зібрати близько 16 тисяч гривень. Оскільки сьогоднішній захід триватиме близько чотирьох годин, сподіваються на не гірший результат. Усі зібрані кошти передадуть рідним Артема.

Про минулий благодійний ярмарок на Леваді читайте тут.