На КП «Декоративні культури» — новий керівник, який вже забрав з оренди техніку підприємства

Комунальне підприємство «Декоративні культури» Полтавської міської радиКомунальне підприємство «Декоративні культури» Полтавської міської ради

Депутат міської ради, як новий головний інженер комунального підприємства, став виконувати обов’язки директора та повертати назад техніку та працівників

З 4 жовтня Олексій Харченко перестав бути директором КП «Декоративні культури». За його словами, він написав відповідну заяву, від інших коментарів Олексій Харченко відмовився.

Обов’язки директора комунального підприємства відтепер виконує депутат міської ради та головний інженер підприємства (з 1 жовтня) Сергій Луценко. Він повідомив, що атмосфера на підприємстві оптимістична, навіть радісна:

— Сьогодні я, заступник та головний механік забрали у ТОВ «Блоссом» нашу техніку, бо ми розірвали із ними договір оренди. Це 2 автовишки, трактор із причепом та вантажівка. Підстава для розірвання договору — виробнича необхідність. Вчора був сильний вітер, по місту багато впало гілок дерев. Також звідтіля повернулося 3 із 4 працівників, це водії.

Сергій Луценко Сергій Луценко

Відомо, що працівники повертаються на попереднє робоче місце, не зважаючи на те, що отримуватимуть меншу зарплату. Так, середня зарплата у КП «Декоративні культури» — 7,5 тис. грн (у планах вийти на 8 тис. грн), а фірма «Блоссом» пропонувала зарплату в 12 тис. грн «чистими». До речі, за нашою інформацією, зарплата директора «Декоративних культур» становить 14,5 тис. грн.

Новий керівник комунального підприємства — частина загального процесу зміни керівників комунальних підприємств «новою владою». Так, на КАТП-1628 повернувся Тарас Бойко, а КП «Полтава-Сервіс» по негласній квоті «БПП» знову очолив Олександр Нос.

Також нагадаємо, що Сергій Луценко зайшов у раду від «Партії простих людей Сергія Капліна» (зараз СДП). Але потім однопартійці назвали його та Дениса Поліщука «тушками Мамая», проти яких зібрали підписи на відкликання. Згодом підписи проти Поліщука та рішенням міської ТВК залишили його без мандату, а Сергій Луценко у цьому політичному казино, напевно, зробив виграшну ставку. Щонайменше — на день сьогоднішній.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»