На книжковій барахолці у Полтаві київський поет Павло Коробчук показуватиме «Хвою» з 99 віршами

30 вересня о 13:25 біля «Арт Платформи 11» (Зіньківська, 6) київський поет Павло Коробчук презентує нову поетичну збірку «Хвоя». Захід пройде у рамках інтелектуальної книжкової барахолки #Літерафест.

Павло Коробчук — поет та публіцист родом з Луцьку. Нині проживає у Києві. Автор кількох поетичних збірок та роману «Море для шульги». Твори Коробчука виходили англійською, німецькою, італійською, польською, словацькою мовами. Павло — дипломант «Коронації слова», неодноразовий лауреат різних літературних конкурсів та премій.

Поетична книжка «Хвоя», яку Коробчук презентує у Полтаві, вийшла цього року у «Видавництві Старого Лева». Збірка об’єднала у собі 99 віршів «про війну, любов і мудрість». За словами автора, сотим текстом має стати кожен з читачів.

— Маємо збірку, в якій знайдемо багато відкриттів — і вдалих метафор вистачить на кілька прочитань. І добре, що рух у ній від війни та смерті до самоосмислення й кохання, — наголошує літературний критик Ростислав Семків.

Це вже четвертий виступ Коробчука у Полтаві. До цього він презентував поетичну книжку «Динозавр» та прозову збірку «Священна книга гоповідань». А також брав участь у літературному батлі поетів проти реперів. 

Захід відбудеться у рамках інтелектуальної книжкової барахолки #Літерафест. Це спільна ініціатива незалежного мистецького об’єднання Magnum Opus та ТРЦ «Київ. Протягом дня полтавці зможуть придбати на заході книги на будь-який смак у інших містян. А частина зібраних коштів з продажів піде благодійному фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям. 

Розклад заходів на #ЛітерафестРозклад заходів на #Літерафест

Сам Коробчук вважає, що такі заходи потрібні Полтаві, адже популяризують читання:

— Полтава — дуже літературне місто, й історично, і нині. Є чудові письменники, є чудові організатори. І, звісно, людям необхідно читати — це може не розумітися ними до кінця. Але з роками відчуваєш, що прочитане — напрочуд важливе — для гуманізму, спілкування, обміну думками, розвитку.

Окрім презентації «Хвої», на барахолці виступатимуть і інші автори. Тарас Антипович презентує роман-антиутопію «Помирана», а полтавець Макаренко свою першу збірку віршів — «Пятна». 

На заході також функціонуватимуть дитяча зона та фудкорт.

Денис СТАРОСТІН