На капітальний ремонт харчоблоків у 7 міських освітніх закладах спрямовано 8 мільйонів гривень

Під час цьогорічних літніх канікул у закладах освіти проводилися капітальні й поточні ремонтні роботи. Оновлення зазнали не тільки класні кімнати, але й приміщення, в яких дітям готують обіди.

За кошти міського бюджету в семи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах зробили ремонти їдалень та закупили сучасне кухонне обладнання.

13 вересня міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом дошкільний навчальний заклад № 83 та ЗОШ № 8, щоб оглянути відремонтовані харчоблоки та поспілкуватися з педагогічним колективом обох закладів.

Міський голова спілкується з працівниками їдальні ДНЗ №83 Міський голова спілкується з працівниками їдальні ДНЗ №83

Дитячий садок № 83 діє з 70-х років минулого століття. Капітальний ремонт харчоблоку тут проводився вперше. На його виконання з міського бюджету спрямували понад 1 млн грн.

— Звичайно, тут робилися косметичні ремонти. Але закладу вже більше 40 років, тож був необхідний капітальний ремонт. Окрім оновленого приміщення, ми отримали нову трисекційну промислову жарову шафу, холодильники, — розповідає завідувачка дитсадком Любов Катеринник-Соколова.

Не можуть натішитися оновленим дитячим садочком і батьки. Мама п’ятирічного Іванка Наталія Алєксєєва розповіла, що підтримку міської влади батьки з дітьми відчувають постійно:

— На сьогодні в нашому садочку повністю замінені вікна й огорожа. В нас гарне приміщення, чудове чисте подвір’я. Окрім цього, зроблена величезна робота — повністю відремонтували приміщення харчоблоку. Це важливо для самих діток і для працівників, які їм готують. Адже на оновленій кухні працювати зручно і приємно.

Під час огляду харчоблоку 8-ої школи Під час огляду харчоблоку 8-ої школи

Учні ЗОШ №8 підготували подарунок Олександру Мамаю Учні ЗОШ №8 підготували подарунок Олександру Мамаю

Завершений капітальний ремонт харчоблоку та їдальні в ЗОШ № 8 імені Панаса Мирного. На нього з міського бюджету також спрямували понад 1 млн грн. Очільник міста оглянув приміщення кухні та їдальні, а також поспілкувався з найменшими учнями закладу. Школярі, в свою чергу, зробили йому подарунок, виготовлений власними руками.

Всього цьогоріч капітально ремонтували харчоблоки в ЗНЗ № 4, 8, 10, ДНЗ № 11, 55, 83 та СНВК № 45. Загальна вартість робіт становить майже 8 млн грн. Станом на сьогодні, роботи завершені в ЗНЗ № 8, ДНЗ № 55, 83 та СНВК № 45.

Шкільний обід в оновленій їдальні школи №8 Шкільний обід в оновленій їдальні школи №8

Проводилися й поточні ремонти харчоблоків навчальних закладів, на що в міському бюджеті передбачено близько 700 тис. грн. За потребами закладів виконані роботи по ремонту вентиляційних, електро-, водо-, та каналізаційних мереж. Частково замінена облицювальна плитка на стінах і підлозі, зроблені косметичні ремонти приміщень. 

Цьогоріч на ремонти в освітніх закладах місто виділило в 4 рази більше коштів, ніж торік. 

— Якщо минулого року на капітальні ремонти з міського бюджету спрямовано 27 млн грн, то в цьому році на будівництво, реконструкцію, ремонтні роботи та благоустрій 110 закладів освіти виділено понад 106 млн грн. Так, у всіх дитячих садочках та практично в усіх школах вікна замінені на нові, металопластикові, — зазначив Олександр Мамай.

Спілкуючись із педагогами, очільник міста підкреслив, що підтримка закладів освіти й надалі буде пріоритетною для міської влади.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради