На Глобинщині відкрили дошкільні підрозділи Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів

На початку листопада на Глобинщині відкрили два дошкільні підрозділи Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів. Тепер діти з 20 родин здобудуть тут якісну дошкільну освіту.

Глобинська районна рада, відділ освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної державної адміністрації та місцева влада на початку місяця відкрили на Глобинщині дошкільні заклади освіти. Два дошкільних підрозділи Радалівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» та Горбівського НВК «ЗОШ І-ІІ — ступенів — дошкільний навчальний заклад» відкрили для дітей-мешканців сіл Радалівка та Горби. Такі проекти підтримують також і голови аграрних фірм і фермерських господарств сіл, приватні підприємці та громади. 

— Ми повинні дбати не лише про школу, а й підготовку дитини до неї. Адже дошкільна освіта — та база, з якої починається самостійність і відповідальність учня. Тепер місцевим дітям стане простіше переходити з садку до шкільного життя. Приміщення облаштоване для максимального комфорту малечі, створені всі умови для їхнього розвитку,— наголосила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко.

На відкритті закладу, право перерізати символічну стрічку Радалівського навчально-виховного комплексу надали голові Глобинської районної ради Володимиру Сьоміну. До нього приєднався начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Сергій Кулик та голова Землянківської сільської ради Андрій Череп.

Для гостей свята провели концертну програму. Її підготували працівники Радалівського та Горбівського комплексів. Під час урочистої частини, гості заходу привітали найменших жителів району та їхніх батьків з можливістю відвідувати нові комфортні підрозділи. 

Відкриття дошкільного закладу надає можливість здобувати якісну дошкільну освіту дітям із сорока радалівських та горбівських родин.

— Дошкільні підрозділи відкрили аби забезпечити виконання конституційного права маленьких громадян на здобуття якісної дошкільної освіти. А головне — рівний доступ до неї. У цьому комплексі ми привели системи освітньої роботи у відповідність до потреб дитини. Тепер передаємо справу до рук вчителів та адміністрації закладів. А ще, сподіваємося на працьовитість дітей, та їхню тягу до знань. — підсумувала Олена Харченко. — Як бачимо, ще є над чим працювати. Ми і надалі відкриватимемо дошкільні заклади, щоб забезпечити якомога більше дітей якісною освітою. 

Директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА також наголосила на важливості формування інтелектуального потенціалу цього та всіх інших регіонів Полтавської області шляхом створення в області сприятливих умов для пошуку, підтримки інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді. А також самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві. 

Наразі заклад готовий забезпечити дітям якісну освіту та запобігти небажаним випадкам призупинення навчального процесу через виникнення нештатних ситуацій. 

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА