На Глобинщині 7-річна дівчинка втопилася в ополонці — її тіло знайшли на ранок

У селі Пироги Глобинського району місцеві мешканці виявили тіло 7-річної дівчинки, яка втопилася в річці Сухий Кагамлик

23 лютого 7-річна школярка повернулася зі школи додому, а потім пішла гуляти. Коли дівчинка ввечері не прийшла додому, батьки не повідомили поліцію та рятувальників про її зникнення. На ранок сусід виявив тіло дитини у річці.

Як повідомив речник полтавської поліції Юрій Сулаєв, за попередньою інформацією, дівчинка 23 лютого пішла до школи, яка знаходиться за 300 метрів від її помешкання, потім повернулася додому. Близько 14-ї години вона пішла гуляти. На ніч додому дитина не прийшла.

За поясненнями батьків, про зникнення вони не повідомили, бо вважали, що дитина залишилася ночувати в дідуся, який мешкає у сусідньому будинку. Дідусь в свою чергу вважав, що з дитиною все гаразд і вона вдома з батьками.

В родині всього троє дітей. Старший брат, який закінчив 9 класів, намагався шукати 7-річну сестру та повідомив вдома, що дівчинки ніде не має. На жаль, батьки не надали цьому значення.

Правоохоронці припускають, що дитина пішла кататися на ковзанах, потрапила в ополонку і таким чином могла втопитися.

На основі досліджень Бюро судово-медичної експертизи, інших ознак смерті, окрім тих, що вказують на утоплення, на тілі дівчинки не виявлено. Тобто, ознаки насильницької смерті відсутні.

За фактом виявлення утопленої дитини відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 КК України. Пізніше поліція відкрила провадження щодо батьків дитини, їх діям нададуть відповідну оцінку.

Нагадаємо, що 14 лютого у Полтаві водолази знайшли тіло молодого чоловіка, який напередодні ввечері впав з мосту через Ворсклу.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»