На дорогах Полтавщини утворилися затори

У ніч з 27-го на 28-е лютого через негоду на трасах і дорогах Полтавської області утворилися затори. Обмежено рух транспорту.

Як стало відомо Poltavske.TV із джерел у Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області, через негоду утворилися затори на трасах і дорогах Полтавщини. 

Зокрема, на 137-му кілометрі автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка на підйомі на гору утворився затор із близько ста вантажівок. Ведуться роботи з ліквідації затору.

На 315 км траси М-03 Київ – Харків – Довжанський поблизу села Циганське у напрямку Полтави утворився затор довжиною 2 км. 

На цій же трасі в районі Красногорівки на підйомі на гору утворився затор із кількох десятків автомобілів у обох напрямках руху. 

Неподалік села Копили Полтавського району на трасі М-03 Київ – Харків утворився затор: близько трьох десятків вантажівок не можуть виїхати на підйом. Працюють підрозділи МНС. 

На шляху Е-584 Полтава – Олександрія поблизу села Лелюхівка на підйомі припинили рух 7 вантажівок. 

На трасі Н-31 від Решетилівки у напрямку Кобеляк перекритий рух усіх видів транспорту. Також перекритий рух вантажівок зі сторін Чутового та Пирятина. 

За даними Українського Гідрометцентру, внаслідок активних циклонів в Україні утворилися складні погодні умови. Відтак на частині території оголошено штормове попередження. На деяких ділянках автошляхів обмежено рух транспорту.