На час напівмарафону 1 вересня Південний вокзал та Левада до 12-ї години будуть відрізані від центру

На виконкомі доручили відповідним службам максимально попередити полтавців про місця та час обмеження транспортного руху

На сьогоднішньому засіданні оновленого виконкому розглянули проекти рішень «Про обмеження руху транспорту на маршруті проведення напівмарафону 1 вересня 2019 року» та про «Тимчасове припинення руху транспорту на вул. Соборності». Про місця та час перекриття руху «Полтавщина» вже повідомляла 29 липня.

На виконкомі обговорили деталі організації цього масового спортивного заходу, на який вже зареєструвався секретар міськради Олександр Шамота.

Так, заступник міського голови Олексій Чепурко повідомив, що КП «Полтаваелектроавтотранс» має попередити пасажирів про захід та тимчасове припинення руху в салонах тролейбусів. Управлінню ЖКГ він доручив завершити поточні ремонти доріг на маршрутах напівмарафону, зокрема, на вулиці Пилипа Орлика. Окрім цього поливомийні машини мають охолодити асфальт. Паралельно транспортний відділ повинен уточнити із перевізниками місця та час тимчасових обмежень. Цю інформацію мають своєчасно донести до усіх полтавців.

За інформацією начальника транспортного відділу Євгенія Якуби, проблема може виникнути 1 вересня, з 8-ї до 12-ї години. Тоді мешканці районів Південного вокзалу, Левади та Подолу будуть транспортно відрізані від центру міста. Однак наразі тривають консультації із патрульною поліцією, яка б погодила рух пасажирського транспорту вулицею Південною.

Олександр Шамота також зазначив на тому, що перші дзвоники цього року відбудуться не 1-го вересня, а 2-го, тому напівмарафон не завадить старту нового навчального року.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»