На 93 році пішов з життя екс-начальник кафедри Полтавського вищого військового училища, ветеран, офіцер Семен Рябошапко

5 листопада пішов з життя ветеран Другої Світової війни, екс-начальник кафедри Полтавського вищого військового училища Семен Рябошапко

5 листопада 2017 року, на 93-му році життя, перестало битися серце патріота України, учасника підпілля, партизанського руху, ІІ Світової війни Рябошапко Семена Миколайовича. Про це повідомили Полтавська обласна організація «Товариство українських офіцерів» та Рада ветеранів Полтавського військового інституту зв’язку.

Семен Миколайович народився 26 лютого 1925 року в селі на Кіровоградщині.

Йому було 16 років, коли в селі з’явилися окупанти. Будучи юнаком він взяв участь у підпіллі. Виконував обов’язки зв’язківця з партизанськими загонами. Згодом і сам перейшов до партизанського загону.

Після закінчення окупації працював в органах місцевого самоврядування, а потім був призваний до Червоної армії. Війну закінчив у Чехословаччині після повного розгрому фашистської Німеччини командиром мінометного підрозділу. Після війни закінчив Київське військове училище зв’язку, потім академію зв’язку. Довгий час працював викладачем у військових ВУЗах.

Семен Рябошапко у 1950 році Семен Рябошапко у 1950 році

Закінчив службу на посаді начальника кафедри Полтавського вищого військового училища зв’язку у званні полковника.

Семен Миколайович брав участь у заходах з виховання молоді та студентів. Був активним членом Всеукраїнської організації «Товариство українських офіцерів» в брав участь у суспільно-політичних заходах, виступав перед школярами, студентами з питань патріотичного виховання, пропагуючи необхідність розбудови та захисту незалежної України.

З початком російської агресії матеріально підтримував захисників на передовій.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»