Митрополит Антоній і Вадим Новинський привезли Благодатний Вогонь в Україну

У суботу ввечері спецрейсом з Єрусалима до Києва прибула офіційна делегація Української Православної Церкви, яка доставила православним України Благодатний Вогонь. Доставка Благодатного Вогню стала можлива завдяки допомозі і участі українського православного промисловця, народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського. Очолював делегацію митрополит Антоній, єпископ Бориспільський і Броварський.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» Благодатний Вогонь прийняли священнослужителі, які поширять його по різних єпархіях України.

Благодатний Вогонь — вогонь, що виноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, що здійснюється щорічно у Велику суботу, напередодні православного Великодня в храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Винос Святого Світла символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа.

Вадим Новинський Вадим Новинський

«Сходження Благодатного Вогню — це ні з чим незрівняне відчуття радості. Це явне чудо, яке подає нам Господь. Його передадуть в храми по всій Україні, щоб кожна сім’я могла взяти частинку тепла. Я бажаю, щоб цей вогонь вселив у серця українців мир, радість, любов та непохитну віру в Христа», — сказав Вадим Новинський.

Андрій ПЕТРОВ