«Митний експеримент» на Полтавщині дасть можливість прискорити проведення реформ у національній економіці

На засіданні говорили про митний експеримент На засіданні говорили про митний експеримент

Сьогодні, під головуванням першого заступника Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, відбулася нарада з представниками Полтавської митниці ДФС та Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій.

Участь у нараді взяли директор Департаменту економрозвитку та залучення інвестицій Інна Іщенко, виконуючий обов’язки начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько та начальник управління адміністрування митних платежів Полтавської митниці ДФС Валентина Заколодяжна.

На спільній нараді обговорили питання надходжень та розподілу митних платежів для фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг області.

Обговорення митного експерименту Обговорення митного експерименту

— Облдержадміністрація всебічно сприяє впровадженню в області проектів, що стосуються розвитку регіону. Так, у вересні 2015-го Уряд запровадив проект «митний експеримент», — розповів Андрій Пісоцький.

Реалізація проекту полягає у спрямуванні 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів до спеціальних фондів обласних бюджетів з метою фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко, на сьогодні індикативні показники митних надходжень області виконано на 102%, це дозволить залучати додаткові фінансові ресурси для розвитку доріг області.

Під час засідання Під час засідання

Згідно з інформацією Полтавської митниці ДФС, протягом січня-травня цього року здійснено митне оформлення понад 14 тис. митних декларацій, що на 13,1% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Наостанок, Андрій Пісоцький запевнив присутніх, що і надалі всебічно сприятиме «митному експерименту». Що дасть можливість прискорити проведення структурних реформ у національній економіці.

Прес-служба Полтавської ОДА