Миргородські авіатори готують військову техніку до весняно-літнього періоду

 У Миргородській бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України проводиться сезонне технічне обслуговування озброєння та військової техніки.

Тривають діагностичні, прибирально-мийні, кріпильні, змащувальні роботи та спеціальні роботи на спецобладнанні.

За словами заступника командира частини з озброєння — начальника озброєння авіабригади підполковника Олександра Негієвича, цей комплекс робіт, який проводиться в три етапи — підготовчий, виконавчий та підсумковий і відповідно вимог діючих наказів та експлуатаційної документації для підтримання справності озброєння та військової техніки.

— В авіабригаді підготовка розпочалась своєчасно у зазначений період. До переводу на весняно-літній період планується залучити понад 140 одиниць автомобільної та спеціальної техніки. Для усіх військових було проведено інструктивно-методичні заняття з водіями автомобілів та старшими підрозділів, визначені спеціалізовані пости та бригади зі спеціалістів ремонтного підрозділу. А особливу увагу звернули на якість виконання запланованих робіт згідно проведеного дефектування, — сказав підполковник Олександр Негієвич.

^4BC