Михайла Шевченка звільнено з посади першого заступника міського голови Полтави

На сесії Полтавської міськради депутати прийняли рішення про звільнення Михайла Шевченка з посади першого заступника міського голови Полтави

Сьогодні, 24 травня, на 15-й сесії Полтавської міськради 7-го скликання з посади першого заступника міського голови Полтави був звільнений Михайло Шевченко. Відповідне рішення підтримали 27 депутатів.

Проект рішення «Про внесення змін до складу виконкому» подав Юліан Матвійчук. Він вніс його на початку засідання з голосу і розгляд підтримала більшість депутатів. Михайла Шевченка також вивели зі складу виконкому.

Результати голосування за звільнення Михайла Шевченка

Звільнення підтримали ВО «Батьківщина», «Самопоміч», «Совість України», ВО «Свобода» та деякі представники депутатської групи «Єдність» (Іван Діденко, Тимофій Гаєвий, Оксана Деркач та Ярослав Мартинюк). Не підтримали представники БПП «Солідарність», «Рідного міста» та «СДП» та представник депутатської групи «Єдність» Володимир Корнійчук.

Таким же чином намагалися звільнити й заступника міського голови з питань ЖКГ Андрія Ляміна. Потрібної кількості голосів не набралося і депутати пішли домовлятися.

Зазначимо, що рішення щодо звільнення Михайла Шевченка не набере законної сили, поки його не підпише міський голова. Тому Олександр Мамай ще може його заветувати і перший заступник продовжить роботу.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»