Музиканти зі світовим ім’ям виступлять у Полтаві заради благодійності

XII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» стартувала у кожному обласному центрі України з 9 березня і Полтава не стала виключенням

Діяльність Фонду, що діє за підтримки, зокрема, спілки Польських підприємців в Україні, полягає у допомозі дитячим лікарням шляхом закупівлі необхідного для діагностики та лікування обладнання. Тематика акції щороку змінюється. Волонтери закуповували обладнання у неонатологічне, реанімаційне відділення, допомагали дітям з вадами слуху та інсулінозалежним малюкам.

Саме в рамках благодійної акції «Серце до серця» у міському будинку культури відбудеться неординарний концерт музикантів, відомих широко за межами України.

Цього дня для глядачів гратимуть Остап Шутко — скрипаль, лауреат престижних міжнародних конкурсів, стипендіат Президента України, королеви Іспанії, член журі міжнародних конкурсів, концертує в багатьох країнах світу, та Ігор Завадський — заслужений артист України, перший український музикант, що потрапив до Книги рекордів Гіннеса, володар гран-прі та переможець численних міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, володар трьох «Золотих лір» — найвищих світових нагород акордеоністів.

21 березня, у вівторок, МБК, 16:00. Запрошуємо всіх полтавців відвідати справді непересічний захід іменитих музикантів і водночас долучитися до доброї справи, зробивши свій вклад у здоров’я маленьких полтавчан! Мінімальний благодійний внесок складає 25 грн. Отримати запрошення можна просто зателефонувавши за номером 095-887-42-63 або прийшовши у день концерту у Міський будинок культури.

Подаруй собі музику — подаруй дитині повноцінне життя!

Іван ЧАБАН