Музиканти із «Голосу країни» та «Танців із зірками» дали майстер-клас у Полтаві

20-го січня у дитячій музичній школі №1 міста Полтава проводять майстер-клас Євген Селезньов та Антон Белко.

Обидва музиканти є надзвичайно популярними та затребуваними в Україні. Виконують музику у таких популярних шоу, як «Голос країни» та «Танці із зірками». Також відомі виступами у складі «Сердючка band». Сьогодні у Полтаві вони виступлять разом із популярним виконавцем Сергієм Бабкіним, який привіз свою нову програму «Музасфера».

Окрім виступу на концерті, музиканти вирішили поділитися своїми знаннями та уміннями у світі музики і влаштувати майстер-клас для усіх бажаючих. Послухати їх прийшли кілька десятків вихованців музичної школи, а також музиканти полтавських гуртів, яких цікавили секрети гри на ударних та бас-гітарі.

[embedded content]

Це не перший майстер-клас, який ми влаштовуємо. Музиканти самі запропонували його провести. Євген Селезньов – не лише талановитий музикант, але й викладач київського музичного училища імені Глієра. Тому він міг фахово пояснити та відповісти на питання учасників майстер-класу. Таку практику ми продовжимо і надалі, будемо запрошувати наших друзів-музикантів, яким є що розповісти і показати у музичній сфері, – говорить директор музичної школи Євген Дуднік.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про візит до Полтави легендарного гурту “Ненси”. Тоді сотні полтавців заспівали разом із виконавцями улюблені пісні.