“Мрію про щасливу родину і свій магазин брендового одягу в Полтаві”. Ексклюзивне інтервʼю учасниці телепроекту “Наречена для тата” Людмили Дмухи

Телеканад СТБ цієї весни тримав біля блакитних екранів полтавську публіку. Цього разу черговим спецпроектом «Наречена для тата». Однією з тих, хто зголосився взяти в ньому участь, стала наша землячка, Людмила Дмуха. До речі, саме сьогодні вона святкує і свій день народження, з чим її сердечно вітає весь редакційний колектив Інтернет-видання «Сайт міста Полтава 0532». І звісно, бажає знайти справжнє кохання свого життя і створити щасливу міцну родину.

Деталями свого перебування на проекті та отриманими там враженнями героїня проекту поділилилася з журналістами нашого сайту.

Чи не розчарувалися у чоловіках після спроби збудувати стосунки із Павлом? Чи залишається родина пріоритетом у вашому житті?

Після участі в проекті я не розчарувалася в чоловіках. В моєму оточенні є приклади дійсно справжніх, достойних чоловіків. І я вірю, що цей досвід був даний мені не спроста. Це таке собі випробування перед справжнім коханням. Сім’я – це головний проект мого життя. Мені потрібен чоловік, для якого головний пріорітет – це щаслива сім’я, який готовий працювати разом зі мною над створенням її. З яким ми будемо розвиватися, рости, подорожувати, виховувати дітей!

Участь у шоу принесла більше позитивного чи негативного досвіду?

Не дивлячись на складність характеру Павла і негативні нюанси, які виникали, я все ж таки винесла більше хорошого. Дуже корисно поглянути на себе зі сторони. Оцінити свої дії. Переглянути своє бачення деяких речей. Навіть стресові ситуації –це теж позитивний досвід. В нашому житті, у відносинах між людьми все так і відбувається, але кожна людина поступає по різному в однакових ситуаціях. Мені дуже сподобався процес, злагоджена робота професіоналів.  

Наскільки вдалося налагодити стосунки із донькою Павла?

З Дашою нам вдалося одразу знайти спільну мову. Вона дуже  мудра дівчинка. Не по роках. Вона дуже любить свого тата, вона заради його щастя, погодилася на участь у проекті. Можу сказати, що коли Даша приїхала додому, мені стало набагато легше. Вона завжди старалася залагодити непорозуміння, які виникали між мною та Павлом.

Яким видом спорту займаєтесь? Як ще підтримуєте форму – можливо, дієти, правильне харчування?

Я займаюся спортом з персональним тренером. На мій погляд, професіонал найбільш точно може підібрати вправи та змотивувати на результат. Це підтримує не тільки форму, а і дає можливість перезагрузитися після робочого дня. Я ніколи не сиділа на дієтах. Єдине, в чому відмовляю собі –це вечірні перекуси. А також я не люблю солодощі.

Чи погодилися б, якби надійшла пропозиція знятися у «Нареченій для тата» іще раз, але із іншим героєм?

Скажу так: «Двічі в одну річку не ввійдеш». Але, якби я поспілкувалася з людиною заздалегідь і ми сподобалися один одному, то напевно так. Це прекрасна можливість збудувати відносини. Поряд завжди знаходяться психологи, які допомагають правильно виходити з різних ситуацій. Ти не можеш просто розвернутися і піти. Інколи в реальному житті, ми, не розібравшись в ситуації, робимо свої суб’єктивні висновки, не вислухавши людину, не давши шанс, йдемо. А тут так не вийде.

У анкеті учасниці шоу є інформація про те, що ви мрієте про мандрівки. До яких саме країн і чому?

Так. Я дійсно мрію подорожувати. Мрію кожну відпустку проводити в новій країні. Бачити культуру, людей, отримувати нові емоції. Я хотіла б відвідати Венецію. Це дивовижне і надзвичайно  романтичне місто. Також мрію побувати на екзотичних островах і відчути цю атмосферу.

Продовжуючи попереднє питання. Чи не плануєте після шоу змінити щось у своєму житті – роботу, місце проживання? Приміром, переїхати до Києва чи до іншої країни.

Я близько 10 років не змінювала місце роботи. І плани щодо змін, були і до проекту. Зараз такий період – я в пошуках себе. Мрію і ставлю перед собою  ціль – відкриття магазину модного брендового одягу в Полтаві. Хочу приносити людям радість і робити їх ще більш красивими.

Наскільки ви відкриті до нових знайомств? Чи шукаєте потенційного обранця за допомогою сайтів, соціальних мереж?

Я абсолютно відкрита до нових знайомств. Взагалі не важливо, де відбудеться те саме знайомство. Головне, щоб спалахнула іскра і з людиною було комфортно, цікаво, щоб наші цілі і інтереси співпадали.

Як реагуєте, якщо підходять знайомитись на вулиці, на роботі чи у транспорті?

Мене постійно впізнають клієнти на роботі, на вулиці, в спортзалі. Скажу так. Дуже незвично від такої кількості уваги. Інколи ловиш погляд людини і не розумієш, це через те, що впізнали, чи щось інше )) Люди прохають сфотографуватися, поговорити, розказують про свої проблеми, просять пораду. Мені приємно, що люди не байдужі. Я постійно отримую дуже багато повідомлень, добрих слів. Надзвичайно приємно. Наостанок скажу, що якщо є якесь бажання, то не треба в цьому собі відмовляти. Наше щастя, наші мрії – в наших руках.

Бесіду вів Володимир Паршевлюк