Молоді полтавці готуються до щорічного конкурсу на кращу студентську пару

Анна Барабаш, переможниця конкурсу Пара-BEST-2016 Анна Барабаш, переможниця конкурсу Пара-BEST-2016

16 лютого відбулася робоча нарада з підготовки до щорічного міського конкурсу краси і талантів «Пара-Best-2017». Вона зібрала заступників із виховної роботи технікумів та коледжів міста, учасників та переможців минулорічного дійства, а також майбутніх конкурсантів.

Конкурс «Пара-Best» відбудеться у Полтаві вп’яте. І традиційно пройде під патронатом міського голови Олександра Мамая. Організатори заходу – Полтавський міський  центр соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді та Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва.

Головувала під час наради заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська. Вона наголосила, що ініціаторами заснування конкурсу у 2013 році були саме студенти. З того часу кількість учасників постійно зростає.

— У 2016 році до фіналу увійшло вісім пар, а перемогу вибороли студенти аграрно-економічного коледжу Анна Барабаш та Олександр Біляк, — говорить Світлана Тарашевська. — До речі, хлопець вразив своїм талантом не лише Полтаву, а й Україну. Адже потрапив у трійку найкращих учасників телешоу «X-фактор». Тож, наш конкурс може стати певним стартовим майданчиком для майбутніх великих творчих перемог конкурсантів.

Світлана Тарашевська Світлана Тарашевська

Під час робочої наради Під час робочої наради

Запрошені на нараду учасники «Пара-Best-2016» поділилися враженнями про конкурс та розкрили деякі секрети власного успіху.

— Наша з Олександром перемога залежала не тільки від нас, а й від організаторів заходу, педагогів, — говорить переможниця конкурсу 2016 року Анна Барабаш. — Адже їхня віра і підтримка спонукали нас стати найкращими. Це унікальний конкурс, який вселяє віру у власні сили, об’єднує творчу молодь міста та розкриває її таланти.

Учасник конкурсу Ярослав Здоровець говорить, що для нього участь у «Пара-Best-2016» — це великий досвід, море емоцій та нові знайомства. Звертаючись до цьогорічних конкурсантів, хлопець радить бути творчими, не боятися експериментувати, черпати нові знання та відкрито демонструвати свої таланти.

Ярослав Здоровець, учасник конкурсу в 2016 році Ярослав Здоровець, учасник конкурсу в 2016 році

Директор центру соціальних служб Ольга Буднікова поінформувала, що участь у конкурсі можуть брати дівчата та юнаки від 16 до 21 року, які навчаються у технікумах та коледжах міста. Захід оцінюватиме професійне журі за п’ятибальною системою у десятьох визначених номінаціях.

Конкурс «Пара-Best-2017» відбудеться 25 квітня о 17:00 у Палаці дозвілля «Листопад» і матиме назву «180 хвилин навколо світу». Деталі можна дізнатися, зателефонувавши до міського центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді за номером (0532) 56-20-52.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради