Могли розстріляти з автоматів – користувачі у мережі коментують аварію у Полтаві за участю інкасаторів

Учасникам аварії не поспішали надавати допомогу через загрозу потрапити під постріли інкасаторів

30 липня у Полтаві сталася резонансна ДТП  на перехресті Маршала Бірюзова та Петра Юрченка, коли поліцейський Renault врізався у інкасатор «Ощадбанку» Ford

Після аварії користувачі полтавських спільнот у соцмережах активно обговорюють питання – чому інші учасники дорожнього руху не поспішали надати допомогу інкасаторам, авто яких перекинулося? На це звернули увагу користувачі, які переглянули відео із камер спостереження, яке розмістила Фейсбук-спільнота «Підслухано у Полтаві».

Inna MouhawessВсе стоят Машины,а на помощь подбежать в падло????

VituhinTaranenkoНайжахливіше те, що жоден водій навіть не намагався зупинитися і надати допомогу інкасатору та викликати швидку(

Alex WeberДействительно, больше всего возмущает абсолютное безразличие остальных участников дорожного движения!
Такое ощущение что у этого народа и этой страны всё меньше шансов(

Ірина КітА байдужість просто шокує. Сумно((

Інші користувачі пишуть про те, що підбігати до перевернутої інкасаторської машини було б поганою ідеєю – по людях могли б відкрити вогонь із автоматів, сприйнявши допомогу як напад з метою пограбування.

Сергей ШерстюкКуда?К инкассаторам?Чтобы расстреляли нахер,восприняв как попытку нападения?

Алексей Мечиккому?шо б пристрелили нахер?

Виталя СтрелецИнкасатори подумать могли что ограбления , и ростреляли би нахер ,,,

Макс Яровуважаемый, есть большой вариант того, что очень повезло, что врезались в этих клоунов именно копы. потому что насколько я знаю, при таком ДТП инкассаторы могли и расстрелять вторую тачку. так что не надо тут рассуждать про помощь – у этих клоунов есть автоматы и хз что у них там щелкнуло в бошках после переворачивания машины. если б они решили, что это ограбление – не думая б начали пальбу.

Втім, інструкція для інкасаторів, яку ми знайшли у мережі, не підтверджує інформацію про можливість застосування зброї у випадку ДТП.

“При дорожньо-транспортній пригоді спецавтомобіль залишається на місці ДТП, включається аварійний сигнал і виставляється знак аварійної зупинки. Всі члени бригади інкасації знаходяться в машині. Старший бригади або один з членів бригади повідомляє черговому по підрозділу про подію. Постраждалим членам бригади надається перша долікарська допомога з використанням аптечки автомашини. Непостраждалим в ДТП членами бригади інкасаторів організовується охорона цінностей. Бригада чекає прибуття представників банку і ГІБДД. Якщо в результаті ДТП постраждав один з членів бригади, і він потребує термінової госпіталізації, старший бригади тимчасово вилучає у нього зброю і боєприпаси для подальшої здачі черговому по підрозділу, складаючи акт у довільній формі. Надалі бригада діє за рішенням начальника інкасації. Начальник інкасації (черговий по підрозділу) повідомляє про затримку інкасації та заміни бригади клієнтам і вживає заходів до продовження маршруту резервної бригадою”.

Нагадаємо, у ДТП постраждав водій інкасаторської машини, якого пізніше забрала “швидка”. Пізніше у поліції повідомили, що винним у зіткненні був саме водій Ford, який виїхав на перехрестя на “червоне” світло.