Міськвиконком підтримав проведення параду «Полтава вишивана» та визначився з планом заходів до Дня міста

Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко

Сьогодні за головування міського голови Олександра Мамая виконавчий комітет Полтавської міськради розподілив кошти між полтавцями, що потребують матеріальної допомоги, та вирішив, як Полтава святкуватиме День міста.

На виконання програми соціального захисту «Турбота», члени виконкому ухвалили рішення «Про виділення коштів», відповідно до якого одноразову матеріальну допомогу отримають:

  • 9 учасників бойових дій та інвалідів війни — учасників АТО (за зверненнями) — по 1 тис. грн;
  • дружина померлого через наслідки Чорнобильської катастрофи (за зверненням) на загальну — 500 грн;
  • родина померлого ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії — 2 тис. грн.

У ІІІ та ІV кварталах цього року також будуть перераховані кошти:

  • 5 членам сімей загиблих ветеранів війни-учасників АТО — по 3 тис. грн щоквартально;
  • двом батькам (опікунам) дітей до 18-ти років, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО — по 1 тис. грн на кожну дитину щоквартально.

Міський голова Олександр Мамай Міський голова Олександр Мамай

Виконком затвердив план заходів з підготовки та відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з Полтави та Дня міста, а також підтримали проведення арт-проекту «Парад «Полтава вишивана».

У зв’язку із проведенням заходів з нагоди Дня міста 23 вересня з 8:30 до 10:00 частково обмежать рух автотранспорту на ділянці вулиці Європейської від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика.

З 12 до 13 години 24 вересня припинеться рух транспортних засобів по маршруту руху святкової ходи «Полтава вишивана»: Біла Альтанка — Соборний майдан — вул. Соборності — вул. Конституції — Першотравневий проспект — Парк культури та відпочинку «Перемога», враховуючи перехрестя вулиці Конституції з вулицею Небесної Сотні та перехрестя вулиці Шевченка з вулицею Садовою.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради