Міськвиконком офіційно затвердив порядок навчання учнів 3-ї школи: молодші класи не переїжджають

На час ремонту будівлі 3-ї школи частина учнів буде вчитися в школі № 28 і в Малій академії мистецтв. Молодші класи нікуди не переїжджають

22 серпня відбулося чергове засідання виконкому Полтавської міськради, на якому було одноголосно затверджено 14 питань. Серед іншого, розглядалася організація навчально-виховного процесу комунального закладу Полтавської спеціалізованої школи № 3 на час проведення реставрації.

Діти початкових класів 3-ї школи будуть навчатися на базі своєї школи, середня ланка — 5-8 класів — відвідуватимуть школу № 28, а 9-11 класи — на базі Малої академії мистецтв.

Олександр Мамай наголосив, що для 1-4 класів ремонт у школі № 3 на першому поверсі встигають зробити, а батьки там вже приводять приміщення до порядку після робіт, щодо 5-8 класів, то всі батьки майже одноголосно погодились на тимчасове переведення до 28-ї школи, а для 9-11 класів виділили кабінети у Малій академії мистецтв. Батьки учнів 3-ї школи погодилися з таким рішення, учні всіх шкіл будуть вчитися на «першій зміні».

Нагадаємо, що раніше, на період ремонту 3-ї школи, її учнів планувалося перевести до 5-ї та 4-ї, тоді як батьки учнів останньої були не згодні із цим. Адже їх діти мали б вчитися на «другій зміні».

Також Олександр Мамай наголосив, що до 1-10 грудня підрядники обіцяють завершити роботи у школі № 3, якщо не встигнуть — завершать до Нового року. Якщо ж і в цей термін не встигнуть — протягом січня точно завершать ремонт.

— Тобто, стовідсотково після зимових канікул всі діти повертаються, без виключення, в свою школу. — зауважив очільник міста Олександр Мамай.

Також під час засідання міськвиконкому розглянули та одноголосно затвердили проект рішення про підготовку житлового фонду та об’єктів комунального господарства в осінньо-зимовий період на 2017-2016 роки. Обговорили й питання про відшкодування коштів з міського бюджету за техобслуговування та електропостачання ліфтів у липні 2017 року.

З обох питань доповідав начальник управління ЖКГ Сергій Сінельнік. Він оголосив, що сума відшкодування по останньому питанню становить — 106 тис. 742 грн.

Наталія Бондаренко

Щодо питання про виділення коштів доповідала начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко:

 • до дня фізичної культури і спорту — 391 тис. 800 грн. виділити спортсменам.
 • матеріальна допомога за зверненнями мешканців міста — 459 тис. 500 грн.
 • 11 учасників бойових дій та інваліди війни, які приймали участь в АТО — 11 тис. грн.
 • 6 тис. грн. — трьом родинам, в яких померли учасники бойових дій в АТО.
 • 3 тис. 780 грн. — кошти на придбання підгузків для сімей, в яких діти цього потребують за індивідуальною програмою реабілітації на період з липня — грудень.
 • 3 тис. 150 грн. — кошти на придбання підгузків для сімей, в яких діти цього потребують за індивідуальною програмою реабілітації на період з серпня— грудень.
 • 18 тис. грн. — трьом сім’ям воїнів, які загинули в АТО.
 • 1 тис. грн. — для особи, якій в 2017 виповнюється 101 рік.
 • 111 тис. грн. — ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для проведення реабілітації в Трускавці.

Загальна сума виділених коштів складає — 1 млн 5 тис. 230 грн.

Рішення про виділення коштів прийняли також одноголосно.

Розглянули питання про розподіл коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування за липень 2017 року:

 • 143 тис. 290 грн — автобусні перевезення
 • 184 тис. 780 грн — тролейбусні перевезення — загальна сума 328 тис. 070 грн.

Рішення також прийняли одноголосно.

Крім того, з 1 вересня починається призов на строкову військову службу, з цього питання доповідав військовий комісар Олександр Турченко, рішення щодо цього питання було прийнято одноголосно.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»