Міська влада продовжує капітально ремонтувати покрівлі багатоповерхівок

У Полтаві тривають капремонти дахів будинків. Днями роботи завершились у багатоповерхівці на вулиці Кучеренка, 9. Мешканці будинку виконанням говорять: нарешті вологість у квартирах не залежатиме від погодних умов і дощову воду не будуть збирати просто у помешканнях.

Благоустроєм двору житлового будинку мешканці займаються спільно. Облаштовують клумби, щороку висаджують нові квіти, прикрашають двір власноруч виготовленими яскравими фігурками. Говорять: наш двір — наша гордість. Проте, не всі роботи у будинку до снаги самим мешканцям. Тому з проблемою ремонту даху звернулися до депутатів Андрія Матковського та Майї Матвеєвої. Попросили, щоб їхній будинок внесли до переліку тих, де здійснюватиметься капітальний ремонт покрівель.

— У нас дуже велика радість: нам заздрять усі Браїлки, — поділилася враженнями мешканка багатоповерхівки Галина Токмакова. — Нарешті здійснилася мрія усіх жителів будинку і нам відремонтували дах. 

Депутати Полтавської міськради Андрій Матковський та Майя Матвеєва зустрілися із мешканцями, щоб пересвідчитися, чи задоволені ті результатами ремонту. А також аби з’ясувати нагальні проблеми та посприяти їхньому якнайшвидшому розв’язанню.

— Нашому будинку більше 30 років, тож комунальних проблем вистачає, — розповіла місцева мешканка Ірина Коненко. — Система опалення, під’їзди, тротуари — це наші нагальні проблеми. Дім дуже великий, складається із 4 корпусів. Труби не міняли від часів забудови, а лічильники на опалення стоять тільки на 1 та 2 корпусах.

Депутати запевнили, що докладатимуть максимум зусиль для того, щоб крок за кроком вирішити питання капітального ремонту будинку.

— Програма роботи депутатів з нашої команди ґрунтується на зверненнях мешканців. Полтавці нам підказують, що саме і де необхідно зробити першочергово, — зазначив Андрій Матковський. — У цьому будинку ми взялися комплексно вирішувати проблеми. Вже зробили покрівлю, наступний крок — ремонт системи опалення, заміна вікон та дверей у під’їздах. 

Програмою розвитку житлово-комунального господарства Полтави на 2017 рік передбачені капітальні та поточні ремонти житлового фонду міста. Зокрема, з міського бюджету планують спрямувати на капітальний ремонт покрівель та трубопроводів у житлових будинках по 15 мільйонів гривень, а також по 10 мільйонів — на виконання робіт на сходових клітинах та у ліфтах.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради