Міська влада попросила водіїв не залишати автомобілі на узбіччях доріг, щоб дати працювати снігоприбиральній техніці

Техніка підрядної організації «МБЦ» та комунального підприємства «Декоративні культури» з вечора і протягом ночі розчищатимуть місто від снігу

Зараз у режимі чергування працює техніка ТОВ «Механізований будівельний центр», яка буде задіяна для розчищення Полтави від снігу.

Як повідомив начальник відділу оперативного реагування служби «15-80» Сергій Зубань, мова йде про наступну техніку:

  • 11 комбінованих дорожніх машин;
  • 10 тракторів із щітками;
  • 2 трактори Т-150;
  • 2 автогрейдери;
  • навантажувальна техніка та самоскиди;
  • 4 трактори Т-30 КП «Декоративні культури» (прибиратимуть парки та сквери).

При цьому техніка комунальників почне роботу о 18:00. У разі потреби «МБЦ» має можливість виділити додаткову техніку.

За словами Сергія Зубаня, техніка зосередиться на основних автобусних та тролейбусних маршрутах, а потім переміститься на околиці.

Міські комунальники звернулися до автовласників із наполегливим проханням — не залишати на ніч автомобілі на узбіччі доріг, щоб дати можливість працювати снігоприбиральній техніці.

За оперативним прогнозом синоптиків, 28 лютого на Полтавщині очікуються сильний сніг, хуртовини, снігові намети. Вітер східний — до 7 метрів за секунду, місцями пориви — до 20 м/c. Вночі температура повітря коливатиметься в межах від −8 до −13 градусів.

1 березня 2018 року — очікується сильний сніг (особливо у східній частині Полтавської області), снігові намети, в південно-східній частині можлива ожеледиця. Вітер східний — до 12 метрів за секунду, пориви — до 20 м/c. Нічна температура повітря — до −12°C, денна — до −6°C.

Прогноз Ventusky на 9:00 28 лютого

При цьому, за даними сайту Ventusky, на 17:00 у Полтаві сніговий покров становитиме 12 см, на 20:00 — 20 см, а на 9 ранку 28 лютого — 24 см.

Востаннє техніка «МБЦ» у великій кількості виїжджала в ніч на 16 січня цього року.

Нагадаємо, що у кінці грудня з «МБЦ» міська влада підписала договір на суму 18 млн грн. Він діятиме до 31 березня 2018 року, поки буде визначатися переможець нового тендеру на решту року. Учасники «розіграють» 144 млн грн, виділених на прибирання та утримання вулиць.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»