За підтримки ГО “Громадське об’єднання Полтава» у Полтаві відбувся конкурс краси «Міс та містер УТОГ – 2015»

13.02.2015 року, за підтримки ГО “Громадське об’єднання Полтава» у Полтаві відбувся конкурс «Міс та містер УТОГ – 2015». Це щорічний конкурс, мета якого – підтримати молодь із вадами слуху, заохотити їх до творчої діяльності.

Учасники цьогорічного конкурсу співали, коментуючи жестами тексти пісень, розповідали вірші, танцювали, демонстрували акторську майстерність, тим самим подарувавши глядачам і членам журі незабутній вечір. Діти багато розповідали про себе, про своє життя, ділилися своїми мріями і планами на майбутнє. Хтось з них хоче стати моделлю, хтось хоче знайти гарну, високооплачувану роботу, а хтось просто мріє про сім’ю. Майже всі учасники професійно займаються спортом – настільним тенісом, футболом, баскетболом, і мріють перемогти на олімпійських іграх.

Оцінювали красу та таланти учасників члени жюрі, які водночас виступали і спонсорами заходу. Серед них була і керівник “Громадського об’єднання Полтава” Бабенко Олена Олександрівна, яка привітала учасників і вручила кожному з них корисний подарунок. Головний приз, та шанс потрапити у фінал конкурсу у Києві, дістався переможцям – Ганні Костенко та Олександру Оленичу.

ГО “Громадське об’єднання Полтава” бажає переможцям подальших успіхів! А усім учасникам – творчого натхнення та успіхів у житті та навчанні.