Міністр аграрної політики і продвольства Тарас Кутовий написав заяву про відставку

Сьогодні міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, а також виклав фото заяви на їм’я спікера Верховної Ради України. Конкретну причину свого рішення він не пояснив. Тільки подякував Прем’єр-міністру та колегам по Уряду за спільно реалізовані кроки.

Вибір міністра про відставку є абсолютно природнім процесом для будь-якої європейської країни та традиційною світовою практикою.

Йду з посади з вдячністю за висловлену мені довіру всім аграріям, народним депутатам з коаліції та фракції БПП, членам аграрного комітету, Президенту Петру Порошенку, Прем’єру Володимиру Гройсману, групі «УДАР» та особисто Віталію Кличку!

Дякую прем’єру та колегам по Уряду за спільно реалізовані кроки на користь аграрної галузі, а особливо за підтриману новелу щодо системи державної підтримки на наступні 5 років, завдяки якій аграрії вже цього року почали отримувати від держави гроші загальною сумою у 5,5 млрд гривень.

Завершується 5 рік моєі роботи на політичній ниві. Дякую всім, з ким разом нам вдалося змінити бачення на світоглядні питання !

Вважаю, що маю достатньо знань, енергії та сили зробити для України ще більше і найближчим часом планую зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України.

Прошу колег по Парламенту поставитися до заяви із розумінням і проголосувати її.

Заява на ім’я Андрія Парубія

Нагадаємо, що Тарас Кутовий став Міністр аграрної політики 14 квітня 2016 року. До цього він двічі, у 2012 та 2014 роках, обирався до Верховної Ради України від 151 виборчого округу Полтавської області.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»