Мешканці Шведської дочекаються ремонту дороги не раніше осені 2017 року

Хоча договір на ремонт розбитої дороги укладений ще у березні цього року, початок робіт перенесли на липень-серпень

До «Полтавщини» звернувся мешканець вулиці Шведської Сергій Гвоздецький із скаргами на те, що міська влада забула про мешканців цієї вулиці:

— Дорога розбита. Протягом усієї зими до нас не їздили автобуси, які працюють на маршрутах № 23, 24 — доїжджали до Павленківського парку, водії висаджували пасажирів і говорили, що по піску та щебеню вони не поїдуть. Хоча ми б хотіли, щоб їздили не тільки по цьому маршруту, а ще й до старого єврейського кладовища. Прошу порушити перед владою цю проблему.

До речі, ймовірно, відремонтувати вулицю Шведську повинні саме в 2017 році. Управління ЖКГ міськвиконкому ще в березні опублікувало на ProZorro звіт про підписання договору з ТОВ «Проектно-будівельна компанія Дортранс» на виконання проекту капремонту вулиці. Вартість проектних робіт за договором — 70 тис 996 грн.

Заступник міського голови Полтави Андрій Лямін відповів, що поки зусилля зосереджено на ремонті центральних вулиць та тих, якими здійснюються пасажирські перевезення. Щодо вул. Шведської, то в планах влади розпочати ремонт протягом липня-серпня цього року.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року мешканці Шведської на сесії міськради висловили скаргу на будівництво каналізації по вулиці Шведській, а також поскаржились на начальника УКБ міськвиконкому Володимира Годню та засновник ТОВ «Полтава водопровід», депутата облради Валерія Калюжного — люди замовляли 46 колодязів, а зробили їм лише 26 і не там, де замовляли. Після цих робіт проїжджа частина вулиці звузилася, адже після ремонту зник шар асфальту.

У 2016 році автомобілі на «недоремонтованій» Шведській тричі «пірнали» під землю. Останній зафіксований випадок стався у листопаді.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»