Мешканці Оржицького району перекрили міжнародну трасу і вимагали закрити елеватор «Кернелу»

Мешканці Лазірок під час сесії Полтавської облради 6 березня Мешканці Лазірок під час сесії Полтавської облради 6 березня

На Лубенщині протестувальники перекривали автотрасу Київ — Харків, голова ОДА закликав не допускати «махновщину»

Сьогодні група осіб на 170-му кілометрі автошляху Київ — Харків  — Довжанський перекрила рух. А саме поблизу села Карпилівка Лубенського району близько 50 осіб (мешканці Оржицького району) обмежили рух автотранспорту. За попередньою інформацією, громадськість вимагає припинити роботу протруювального цеху одного із заводів в селі Лазірки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Станом на 14:00 рух транспорту повністю відновлений.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко на своїй сторінці у Facebook написав, що не допустить «махновщини»:

— Шановні, так звані активісти, я закликаю вас вирішувати питання у правовому полі. Для цього ми маємо усі можливості. Непотрібно влаштовувати цирк там, де можна приймати рішення цивілізованим шляхом, а не займатись дешевим популізмом. Я не допущу махновщини у Полтавській області. Показові виступи — це не вихід з ситуації, якщо справді необхідно вирішити питання.

Мешканці Лазірок виступили на останній сесії Полтавської облради з вимогою зупинити роботу Кононівського елеватора, який належить агропромисловому холдингу «Кернел».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»