Мешканці мікрорайону Левада відбили рейдерське захопленням автостоянки по Миру, 18в

Більш ніж 200 автовласників, які мешкають у мікрорайоні Левада, стали заручниками корумпованої міської влади та знахабнілих забудовників з ТОВ «Полтавтрансбуд»

Люди 15 років користувались автостоянкою, але забудовники поклали око і на неї. Забудувавши зелені зони (вулиця О.Бідного, Героїв АТО (Красіна) вони почали забудовувати автостоянки. Не побачивши спротиву людей, «Полтавтрансбуд» вже знищив автостоянку біля «Полтаваобленерго»! Тепер черга прийшла і до автостоянки, яка розташована по проспекті Миру, 18в.

Не провівши громадських слухань, наплювавши на думку громади, забудовник, який не збудував жодного соціального об’єкту за останні 5 років (школи, дитячого садочка, лікарні), хоче забудувати і цей ласий шматок!

Мешканці мікрорайону та автовласники не змогли зустрітись з міським головою. Він просто втік з кабінету.

Написавши купи листів та прохань, автовласники вчора через мережу Facebook запросили стати на їх захист політичні партії, громадських активістів та депутатів.

Зранку громада вигнала забудовника, який рейдерським способом вже захопив автостоянку, яка належить територіальній громаді. Люди викликали поліцію, бо охоронець не назвав підприємство, яке здійснює тут свою діяльність.

Працівники поліції отримали інформацію від представника ТОВ «Полтатрансбуд» про те, що їх підприємство вже розпочинає забудову даної території.

Оскільки не було проведено громадських слухань та не врахована думка більш ніж 200 власників, мешканці провели громадське зібрання, оформили протокол зборів та заблокували будівельний майданчик.

Наразі ТОВ «Полтаватрансбуд» в особі керівника Валерія Маляренка розпочинають брудну компанію по дискредитації ініціативної групи.

Автовласників витісняють у двори Автовласників витісняють у двори

Голова ініціативної групи Альона Харченко повідомила, що автовласники були готові на компромісний варіант — поблизу існуючої автостоянки, але натомість їх виштовхують в нікуди, у двори, які вже вщент забиті автомобілями. До того ж, пропонований владою варіант на просп. Вавілова є нелогічним, тому що звідтіля власникам автомобілів доведеться йде пішки 15 хвилин. Навіщо тоді сплачувати гроші за піші прогулянки?

Автовласники мікрорайону Левада