Мешканці Ліска озеленюють свій мікрорайон

Минулими вихідними мешканці мікрорайону Лісок, за підтримки депутата міськради Володимира Корчаки, висадили дві тисячі саджанців дерев.

Ідея посадити дерева належить мешканцям, а втілити задумане допоміг депутат міської ради з команди Андрія Матковського Володимир Корчака. Завдяки цьому Лісок, що на околиці Полтави, поповнився зеленими насадженнями.

— Сьогодні ми озеленили селище на тисячу саджанців сосни, п’ятсот — берізки та дуба червонолистого, — розповів депутат Полтавської міської ради Володимир Корчака. — Ми вирішили влаштувати цей суботник, щоб покращити екологічний стан нашого міста, збільшивши територію зелених насаджень.

Депутат міської ради Володимир Корчака Депутат міської ради Володимир Корчака

Озелененювати рідне селище мешканці почали з самого ранку в суботу. До благородної справи долучилися як дорослі, так і діти.

— Хочу, щоб екологічний стан нашого міста був задовільним, діти дихали чистим повітрям, — говорить мешканець Ліска Дмитро. — Якщо кожен житель посадить хоч одне дерево, то ми житимемо в зеленій та екологічній Полтавщині.

Саджанці висадили на березі річки Коломак Саджанці висадили на березі річки Коломак

Участь у висадці взяли не лише жителі селища, а й ті, кому не байдуже до «легенів» нашого краю. Олексій із Полтави має в Ліску присадибну ділянку. Незважаючи на те, що проживає в місті, до роботи з озеленення долучився з великим задоволенням. Адже переконаний: питання екології стосується кожного, не залежно від місця проживання.

Олексій із м. Полтави Олексій із м. Полтави

Лише пару годин роботи на вихідних — і вже за кілька років селище буде не впізнати. Саджанці посадили вздовж дороги біля житлового масиву та на березі річки Коломак.

Мешканці селища впевнені, що такі акції вкрай необхідні, адже це робота на перспективу. Говорять, що завдяки спільній праці не тільки покращили благоустрій свого селища, бо найголовніше — такі заходи об’єднують громаду, сприяють правильному вихованню дітей.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради