Мешканці будинку по вул. Небесної Сотні, 74 зупинили самочинне будівництво гаража, яке перекрило їм тротуар і дорогу

На вул. Небесної Сотні, 74 приміщення котельні переобладнали під гараж На вул. Небесної Сотні, 74 приміщення котельні переобладнали під гараж

Полтавець переробив приміщення для котельні на вул. Небесної Сотні, 74 під гараж і закрив пандусом тротуар та частину проїзду — мешканці викликали поліцію та наполягли на припиненні робіт

Сьогодні зранку до редакції «Полтавщини» звернулися мешканці будинку по вулиці Небесної сотні, 74, у Полтаві. Поблизу їхнього будинку почали робити пандус до приміщення непрацюючої котельні. Недобудований пандус повністю перекрив тротуар та частину дороги, що веде у двір будинку. Будівельники дозвільні документи мешканцям не показали, виконроба на місці не було. Вони пояснили, що в приміщенні, призначеному для котельні, власник збудує гараж. Мешканці викликали патрульну поліцію та представника інспекції по благоустрою.

Як розповідають мешканці будинку, перебудова котельні почалася на минулому тижні. Але вони навіть подумати не могли, що це буде гараж. Дехто припускав, що там буде склад Нової пошти, відділення якої знаходиться у цьому ж будинку. Але сьогодні зранку мешканці будинку побачили, як робітники почали будівництво пандусу, повністю перегородивши ним тротуар і частину дороги.

Мешканці будинку викликали поліцейських

Робітники розповіли патрульному, що роботи проводить ТзДВ «Полтавтрансбуд». Поліція зв’язалася із підприємством, щоб розібратися у ситуації. Після цього патрульним зателефонувала людина, яка представилася Ландарем, і повідомила, що всі дозвільні документи на будівництво є. Нагадаємо, ще керівником ТзДВ «Полтавтрансбуд» є Олексій Ландар.

У свою чергу, інспекція по контролю за благоустроєм надала припис — до завтра прибрати забудову, яка перекриває тротуар та частину дороги. Після цього приїхала техніка і робітники, які будували пандус, почали прибирати будівельні матеріали і розбирати насип для пандуса.

Після припису інспекції з благоустрою, робітники почали прибирати будівельні матеріали

Станом на 15:30 робітники демонтували пандус та вивезли будівельні матеріали

9-поверховий будинок по вул. Небесної сотні, 74 був збудований компанією «Полтавтрансбуд». Його ввели в експлуатацію наприкінці 2010 року. До будинку прибудовані два приміщення котельних, які за призначенням не використовують. У кожній квартирі є автономне теплопостачання. В будинку також не створено ОСББ. Його обслуговує ТОВ «УЖК». Кому саме фірма здала в оренду чи продала приміщення котельні, поки не відомо.

За цей рік в реєстрі ДАБІ і в документах на сайті Полтавської міської ради ми не знайшли жодних дозвільних документів щодо будівництва по вулиці Небесної сотні, 74.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»