Мешканці будинку на Великотирнівській, 20 вже місяцями живуть без газу, на Європейській, 24 — тиждень

Через непорозуміння між «Полтавагазом» та КП «ЖЕО № 2» страждають мешканці двох будинків

Своєрідний «газомор» переживають у Полтаві мешканці двох будинків, яких позбавили нехитрого досягнення цивілізації — централізованого газопостачання.

Так, мешканці будинку на Європейській, 24 вже більше тижня живуть без послуги газопостачання. У людей виникли проблеми із приготуванням їжі. За їхніми словами, їхню газову трубу пошкодив вантажний автомобіль. Газовики просто від’єднали будинок від газопостачання і поїхали. Говорять, що ЖЕК повинен укласти договір із «Полтавагазом» на обслуговування. ЖЕК говорить, що не повинен цього робити. Поки установи не чують одна одну люди живуть без елементарної послуги. Детальніше про проблему будинку — у сюжеті телеканалу «Лтава»:

7 днів без газу залишаються 70 квартир полтавської п'ятиповерхівки

Аналогічна ситуація склалася на Великотирнівській, 20, де люди живуть без послуги газопостачання із кінця січня цього року. Щоправда, там без газу залишились мешканці одного під’їзду.

Заступник міського голови Полтави Андрій Лямін прокоментував «Полтавщині» цю ситуацію:

— Зі свого боку ми зробили все можливе — погодилися взяти ці труби на баланс, погодилися заплатити за ремонт цих газових труб. Хоча це не труби ЖЕКу, і він по договору із мешканцями надає тільки 8 послуг, за які отримує кошти. Але ми пішли на максимальний компроміс. І ось третій день реакції з боку газовиків немає. Таке враження, що вони мешкають в іншому місті.

Нам особисто здається, що, якщо відповідальних за цю ситуацію людей позбавити газопостачання, і відновити його в залежності від вирішення проблеми на Великотирнівській та Європейській, то проблема була б уже вирішеною.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»