Мешканці будинку на пров. Латишева, 5 заблокували дворовий проїзд і не реагують на аргументи Інспекції з благоустрою

Бетонні плити у проїзді будинку на пров. Латишева, 5 Бетонні плити у проїзді будинку на пров. Латишева, 5

Мешканці п’ятиповерхівки заблокували проїзд бетонними плитами і не збираються їх прибирати — «щоб не було автомобілів»

У ході сьогоднішнього рейду Полтавою Інспекція з благоустрою спробувала розблокувати дворовий проїзд за адресою: пров. Латишева, 5. Відчувши щось «неладне» в своєму дворі до інспекторів вийшли мешканці цього п’ятиповерхового будинку, переважно люди похилого віку.

Про це розповів керівник Інспекції Володимир Рак:

— Вибігли з під’їздів кілька десятків людей і почали кричати, що вони тут полягають, але не дадуть прибрати з проїзду бетонні плити, які вони встановили тут незаконно. Їхні аргументи — щоб у двір не заїжджали автомобілі. Але через це туди не можуть заїхати автомобілі швидкої допомоги та пожежні. Я навіть знаю, що коли йде виклик, наприклад, про пожежу, то вони вже знають, що в той двір не можна проїхати і шукають якісь об’їзні шляхи. І таких дворів — маса. На Латишева — тільки бетонні плити, а є такі двори, де стоять бетонні блоки, які ми самотужки не зможемо прибрати. У таких випадках ми розраховуємо на свідомість самих мешканців.

Будівельне сміття у провулку Тупому Будівельне сміття у провулку Тупому

Окрім цього Володимир Рак нагадав, що у дворах не можна накопичувати будівельне сміття, на це власнику надається не більше 24 годин. Відповідне попередження сьогодні винесли чоловіку, який у дворі організував довготривалий смітник з будівельними відходами. Цього разу — біля будинку у провулку Тупому.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»