Мешканець Новосанжарського району отримав умовний термін за зберігання 6 кг пороху

Пляшки з порохом, які були вилучені під час обшуку Пляшки з порохом, які були вилучені під час обшуку | Фото: pl.npu.gov.ua

У листопаді під час обшуку правоохоронці виявили 6 кг пороху у одного з мешканців Новосанжарського району. Проте, підозрюваний уклав угоду з прокурором та отримав умовний термін

18 листопада 2016 року співробітники Новосанжарського відділення поліції провели санкціонований обшук у місцевого мешканця Валерія Носова. В ході обшуку виявлено та вилучено 6,5 кг пороху. 6 лютого Новосанжарський суд призначив чоловіку покарання у вигляді умовного терміну.

Чоловік пояснив походження пороху тим, що знайшов його в Кривому Розі в будинку свого померлого батька, коли їздив на похорони останнього. Знайшовши порох, він вирішив забрати його додому. 29 листопада Валерій Носов підписав з прокурором угоду про визнання винуватості. Новосанжарський райсуд взяв це до уваги та присудив обвинуваченому 1 рік умовного терміну.

Зауважимо, що на момент затримання, прес-служба ГУНП в Полтавській області повідомляла про майже 10 кг вилученого пороху. Проте, у тексті вироку мова вже йде про 6,5 кг.

Нагадаємо, що це не перший випадок коли різниться інформація на сайті ГУНП з матеріалами судових справ. Так, 29 січня отримав вирок мешканець Лубен, якого затримали з 15 кг коноплі, хоча поліція, після його затримання, повідомляла про вилучені 25 кг.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»