Мер Полтави пообіцяв у 2018 році накрити дахом Кадетський корпус

Олександр Мамай повідомив, що після уточнення земельної ділянки, зроблять проект, а після новорічних свят — будуватимуть дах

Міський голова Полтави Олександр Мамай після сьогоднішньої 12 сесії міськради дав для представників ЗМІ коротку прес-конференцію.

Одним із майже традиційних запитань стала тема руйнації історичної будівлі Кадетського корпусу. Олександр Мамай повідомив, що наразі земельне управління виконкому впорядковує земельну документацію, без якої не можна провести проект консервації будівлі. Він пообіцяв, що до новорічних свят буде готовий проект накриття будівлі дахом. А вже у 2018 році там розпочнуться роботи.

Дах Кадетського корпусу Дах Кадетського корпусу

Нагадаємо, що на початок 2013 року реставрація будівлі Кадетського корпусу оцінювалася в 186 мільйонів гривень, а консервація — у 16,5 мільйонів.

У травні 2016 року начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня повідомив, що на проектну документацію консервації будівлі потрібно 516 тис. грн, а на безпосередню консервацію — 14 млн грн.

Вже у травні 2017 року на фасаді аварійної будівлі встановили захисні екрани, щоб убезпечити пішоходів.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»