«Машини в кюветах валялись!», – полтавець зняв відео із попередженням для водіїв

13 червня один із водіїв розмістив у мережі відео із траси Полтава – Кременчук. Чоловік попередив інших учасників дорожнього руху про можливу небезпеку.

Відеозапис із реєстратора розмістив у своєму Ютуб-каналі користувач, зареєстрований як Валентин Александрович. На відео видно власне дорогу та узбіччя навколо неї, вкрите купами глини. Водій коментує картинку і пояснює – відсипане глиною узбіччя може стати причиною аварії та зльоту автомобіля у кювет.

[embedded content]

Хотел вас предупредить – ни в коем случае на этом участке дороги от Полтавы до Кременчуга не съезжайте на обочину! Я насмотрелся – сколько машин здесь в кюветах валялось! Как только первое колесо сходит на обочину… машину сразу стягивает набок… Очень много, практически каждую неделю я здесь ездил, и практически каждый раз я видел, что какая-то машина валяется в кювете. Так что будьте осторожны, – прокоментував водій записане відео.

Нагадаємо, на цій трасі у червні минулого року сталася жахлива ДТП, коли автомобіль злетів з дороги і загинуло двоє людей.

Також у березні цього року на цій трасі у аварії загинув 21-річний юнак.