Марнотратство СДП у Полтаві за межами здорового глузду!

СДП замість допомоги простим людям та полтавцям витрачає кошти на піар та «чорнуху»

За 20 днів партією СДП на чорний піар для відкликання депутатів Дениса Поліщука і Сергія Луценка було витрачено колосальну суму — 235 тисяч гривень! У цю суму не враховувалася величезна кількість поліграфії, рекламних банерів і підкуп людей, які ставили підпис, більшість навіть не знали за що.

Від початку відкликання депутатів, з 5 вересня до 29 вересня, людям на агітаційних наметах розповідалися неймовірні брехливі історії про депутатів Поліщука і Луценка. По всьому місту розклеювали «чорнуху» на сміттєвих баках і стінах будинків. Підписи збиралися на підприємствах «Полтавафарму», «ПолтаваАвтодору», в гуртожитку педагогічного університету, що строго забороняється Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Кульмінацією цього «безпределу» від СДП став самопідпал власних агітаційних наметів і заява в поліцію, нібито, це дії депутатів, яких відкликають! Зрозуміло, що все це робилося СДП, щоб був інформаційний привід для піару.

Цікавим фактом є те, що найбільш затятими прихильниками всього цього марнотратства були Валерій Прядко та Олександр Кісільов. Валерій Прядко — депутат обласної ради, голова обласної фракції від СДП, — на даний час щодо нього відкрито дві кримінальні справи про корупцію і дачу хабарів по справі аптек «Полтавафарм». Олександр Кісільов — депутат Подільської районної ради, голова фракції від СДП, який за час депутатства у Подільській районній раді привласнив дві земельні ділянки, на одній з яких побудував десятки гаражів, а на іншій збудував цілий торговий центр, який знаходиться на кінцевій зупинці мікрорайону Левада. Мотивація Кісільова дуже проста — він наступний у черзі на місце депутата міської ради і для нього це вигідне інвестування.

Так все ж таки, за чиї кошти зроблені ці колосальні витрати? Кісільова, Прядка чи самого Капліна? Ці запитання залишаться відкритими для відповідних органів.

Кошти, витрачені на чорний піар, можна було направити на добрі справи.

За ці кошти можна було зробити: два дитячих майданчика, «кільцевий» безкоштовний нічний автобус, спортивний майданчик, 10 лавочок, освітлення абсолютно у всіх під’їздах мікрорайону Левада, спортивний інвентар для інтернату ПСШ № 2 — і це все разом 235 тис. грн!

А для Простих Людей, яких так полюбляє пан Каплін і мав би боротися за їх інтереси — це пенсія протягом десяти років літньої людини або середня заробітна плата протягом п’яти років або стипендія для п’яти студентів на весь курс навчання! Але у СДП і Капліна своє ставлення до Простих Людей!

Юрій ЛИПЕНКО, мешканець м-ну Левада (пров. Рибальський, 16)