Мамаю пропонують звільнити заступника та керівника ЖКГ через непочищені вулиці

Депутат пропонує Олександру Мамаю терміново скликати позачергову сесію міської ради та винести на її розгляд проекти рішень щодо звільнення із займаних посад заступника міського голови Андрія Ляміна та керівника управління житлово-комунального господарства Сергія Сінельника. Причиною звільнення Олександр Шамота називає вкрай незадовільну ситуацію із готовністю міста до зими.

«Причиною того ,що зараз відбувається у місті із розчисткою та боротьбою із ожеледицею- є результат квот та договорняків при розподілі посад.Однозначно за ситуацію, яка склалась повинні бути прийняті кадрові рішення.

Саме тому звернувся до міського голови, з вимогою скликати позачергову сесію та звільнити заступника міського голови Ляміна та начальника УЖКГ Сінельніка, який проводив тендери на прибирання снігу та несе особисту відповідальнісь за ситуацію.Що далі? А далі повинен бути проведений відкритий конкурс на ці дві посади і нові призначення а не квотні договорняки!» – написав депутат на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, 7 березня мало відбутися засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, але через сутички між активістами і працівниками міськради так і не відбулося. Натомість раду пікетували полтавці, які обурювались незадовільним станом вулиць міста.