Мамай наказав зносити намети СДП, де збирають підписи за відкликання Луценка та Поліщука

Інспекція з контролю за благоустроєм Полтави видала припис на демонтаж намету СДП, що розташований на вулиці Лисенка. Соціал-демократи заявляють, що буквально привів інспекторів з документом Сергій Луценко, підписи за відкликання якого там збирають.

«Луценко нацькував інспекцію, а Мамай, якому тепер він служить, послав міську службу за «казенний» кошт займатися політичними розбірками. Ми з своїми наметами нічого не порушували, просто муляємо очі без п’яти хвилин екс-депутатові Луценку на окрузі, який його свого часу обрав, а тепер активно підписується за те, щоб його відкликати. Нагадаю обом тушкам-зрадникам — підписів уже достатньо і перекидання наметів та столів, залякування полтавців, провокації та приписи вже нічого не змінять!», — наголосив голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота.

Нагадаємо,  це вже не перша спроба Сергія Луценка перешкодити збору підписів за його відкликання. Спершу депутат сам заважав активістам і полтавцям скористатися своїм правом на відзив, учора йому на підмогу прийшов обранець від «Батьківщини» Анатолій Клименко, тепер — сам міський голова.

«Сьогоднішня ситуація ще раз довела, що Луценко злигався з Мамаєм. Зранку вони із колегами-зрадниками голосують під  дудку «ширки» за корупційні рішення щодо МАФів і схвалюють втрату полтавським бюджетом мінімум 4 мільйонів гривень. По обіді — мер віддячує своїм підданим, ганяючи наші намети», — додав Шамота.

В СДП закликають полтавців активніше долучатись до процесу відкликання депутатів і ставити свої підписи в наметах та приймальні партії на Зигіна, 19. При собі обов’язково треба мати паспорт. 

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)