Мамай, Матковський та Шевченко обікрали дві вулиці Полтави на 3 млн грн — Cергій Чередніченко

Розвалені бордюри, незакінчена парковка біля 32-ї гімназії, не облаштований тротуар біля лісу — це все ми спостерігають місцеві мешканці декілька місяців

Майже 5 місяців триває ремонт вулиць Курчатова та Юрія Тимошенка (Примакова) на Половках. Мешканці цих вулиць чекали завершення ремонту ще до 1-го вересня, але станом на кінець жовтня ремонт навіть ніхто і не збирається завершувати. Пасажири громадського транспорту скаржитися на те, що майже півроку вимушені стояти на проїжджій частині, а школярі двох шкіл щоденно наражаються на небезпеку.

Розвалені бордюри, незакінчена парковка біля 32-ї гімназії, не облаштований тротуар біля лісу — це все ми спостерігаємо декілька місяців. Я писав десятки звернень, телефонував начальнику УЖКГ Сергію Сінельніку, десятки разів розміщав фото цієї будівельної безгосподарності на сторінці заступника міського голови Ляміна Андрія — все марно. Міська влада Полтави — це безвідповідальні та аморальні покидьки, для яких Полтава — це не місто де мешкають їх родини, а механізм для корупційного збагачення!

Не завершено ремонт дорожнього покриття, тротуарів, автостоянки. Не встановлені дорожні знаки — це станом на 30 жовтня 2017 року. Ремонтні роботи проводять харківські підрядники. При цьому цікаво, що саме тут мешкає заступник міського голови Наталія Сук. Але, напевно, така безгосподарність влаштовує посадовця. Звісно, що Мамаю взагалі наплювати та те, що відбувається в місті, адже його вся увага приділена школярам та пенсіонерам, яких він щорічно вітає за рахунок міського бюджету. Андрій Матковський взагалі постійно проживає в місті Відень (Австрія), а до Полтави він прилітає лише на сесії міської ради. Його молодший син навчається в віденській школі і йому байдуже, в яких умовах переходять дорогу полтавські школярі. Старша донька від першого шлюбу Михайла Шевченка навчається в приватній школі Великобританії (Лондон), а молодший син від другого шлюбу в Києві. Полтава стає цікава цим казнокрадам лише перед виборами, на декілька місяців, а потім вони зачиняються в своїх кабінетах та за бюджетні кошти розповідають полтавцям з екранів місцевих телевізійних каналів про те, як успішно розкрадають сотні мільйонів.

Якщо міські казнокради Мамай, Шевченко та Матковський негайно не завершать ремонт вулиць Курчатова та Юрія Тимошенка, то ми заблокуємо приватні помешкання цих злочинців. Якщо вони не розуміють мову закону та відповідальності, то донесемо їм інформацію на зрозумілій їм мові.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, ГО «Центр захисту прав громадян»