Макс Барських у рамках світового гастрольного туру приїде до Полтави

Макс Барських у 2017-му році став найпопулярнішим артистом України та країн СНД за кількістю гастролей та ротацій на радіо. Його хіти «Туманы» і «Моя любовь», за даними медіапорталу TopHit, 2 мільйони разів прозвучали у ефірах радіостанцій. У цьому ж році виконавець дав більше 250 шоу у 15 країнах на трьох континентах.

Макс Барських – володар престижних міжнародних нагород у області популярної музики, серед яких MTVEMA, M1 MusicAwards, OEVMA та багато інших.

У 2013 році сингл Макса Барських «Я болею тобой» став офіційним саундтреком рекламного ролика Pepsi.

Також артист співпрацював із франко-канадською зіркою Ларою Фабіан у рамках музичного проекту «Мадемуазель Живаго» (режисер – Ален Бадоєв, музика – Ігор Крутий).

У 2018 році артист вирушає у світовий тур, в рамках якого виступить у США, Канаді, Германії, Великобританії, країнах Балтії, СНД та, звісно, в Україні.

24 вересня Макс Барських дасть лише один концерт у Полтаві – у палаці дозвілля «Листопад». До дня міста ціну на квитки знижено! Поспішай придбати, адже кількість акційних квитків обмежена. Квитки на концерт можна придбати тут https://poltava.internet-bilet.ua/event-scheme?eventId=22548

[embedded content]